poniedziałek, 14 grudnia 2015Magiczny czas przedświątecznych przygotowań.

 We wtorek 08 grudnia 2015 roku w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzeszycach  
znowu  magiczna atmosfera przedświątecznych przygotowań 
a to za sprawą warsztatów rękodzieła organizowanych 
wraz ze Stowarzyszenie Strefa Aktywności Rozmaitej  w Krzeszycach .

 Święta za pasem, w bibliotece atmosfera iście  przedświąteczna, rozgardiasz, gwar, napięcie i pękające balony  były dopełnieniem zajęć warsztatowych po których powstały  piękne unikatowe ręcznie wykonane prace, dekoracje świąteczne w postaci białych bombek kordonkowych. Nasze prace i przygotowania to materialne zwiastuny świąt  kiedy czas zwalnia i przypomina wszystkim, że to czas spotkań, wspomnień i dobra okazja do złożenia sobie wzajemnych życzeń i podzielenia się opłatkiem.
                    
  Warsztatowe spotkania są świetną formą upowszechniania sztuki rękodzieła oraz krzewienia kultury, zwyczajów i tradycji polskiej w środowisku lokalnym. A ilość zainteresowanych osób naszą  formą działania wręcz potwierdza potrzebę kultywowania pięknej tradycji rękodzielnictwa.
Stowarzyszenie Strefa Aktywności Rozmaitej, które działa formalnie w Krzeszycach od  sierpnia 2015r.  serdecznie zaprasza w swoje szeregi członków . Dziękuje wszystkim osobom, które pomogły w organizacji warsztatów  w szczególności Marzannie Rzemienieckiej, która nigdy nam nie odmawia i dzieli się swoją wiedzą i kreatywnością.

Wszystkich zainteresowanych kolejnymi warsztatowymi spotkaniami 
 z rękodziełem zapraszamy już w styczniu 2016r.
Tematem będzie:  Butelka decoupage krok po kroku .

Szczegóły w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzeszycach.
ZAPRASZAMY


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz