środa, 12 grudnia 2012

Kurs języka angielskiego dla dzieci w krzeszyckiej bibliotece!

9 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja jestem właśnie za tym aby takie miejsca jak chociażby biblioteki realizowały zajęcia języka angielskiego dla najmłodszych. W końcu nauka języka angielskiego dla dzieci https://lincoln.edu.pl/warszawa/blog/zajecia-jezykowe-dla-dzieci jeśli realizowana jest od najmłodszych lat to sprawia, że maluchy chętniej w przyszłości uczą się języków obcych.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie, że właśnie w bibliotekach powstaje tego typu inicjatywa, aby maluchy uczyły się języków obcych i tym bardziej języka angielskiego. Ja o sobie mogę powiedzieć tyle, że poprzez repetytorium https://www.jezykiobce.pl/s/133/repetytorium-jezyk-angielski udało mi się już poznać naprawdę bardzo dużo materiału jeśli chodzi o język angielski.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie miałam jeszcze nigdy okazji uczestniczyć w takim kursie ale myślę, że może to być fajna sprawa. Jak dla mnie również ważnym jest to bay moje dzieci zaczęły się uczyć języka angielskiego. Właśnie dlatego jak czytałam na stronie http://www.mamakontradama.pl/angielski-dla-najmlodszych-gdzie-i-dlaczego-poslac-swoje-dziecko/ to fajnie podpowiadają gdzie można posłać dziecko na języka angielski.

  OdpowiedzUsuń
 5. Z pewnością jeśli chodzi o samą naukę jeżyka angielskiego to warto jest się tego języka obcego uczyć. Mi podoba się również to co napisano w https://earlystage.pl/blog/2019/02/04/angielski-w-domu-darmowe-gry-i-zabawy/ czyli fajne gry i zabawy wspomagające naukę języka angielskiego u dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekawie to zostało opisane. Będę tu zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak widać sama nauka języka angielskiego może być wielką przygodą i ja jestem zdania, że fajnie jest uczyć się tego języka. Jak dla mnie również świetnie sprawdza się to co napisano w artykule https://businesswomanlife.pl/szkola-angielskiego-zaloz-swoj-biznes/ czyli biznes z własną szkołą języków obcych.

  OdpowiedzUsuń
 8. Naprawdę bardzo fajnie napisano. Jestem pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jak najbardziej nauka języka angielskiego jest fajna i znajomość tego języka się przydaje. Tak jak napisano na stronie https://konfabula.pl/jak-przygotowac-dziecko-do-nauki-online/ również fajną sprawą jest wiedzieć jak przygotować dziecko do nauki angielskiego online.

  OdpowiedzUsuń