wtorek, 20 grudnia 2022

Wigilijny czas w krzeszyckiej bibliotece.

 

15.12.2022r.

 

 Dźwięki kolęd, rozmów gwar i przedświąteczna atmosfera na Uroczystym spotkaniu w bibliotece w Krzeszycach.

 

 Było to kolejne już w tym roku spotkanie z cyklu ,,Pogaducha dla ducha”, tym razem w wyjątkowej przedświątecznej odsłonie. Wspólne biesiadowanie zgromadziło przy wspólnym, wigilijnym  stole członków Dyskusyjnego Klubu Książki, Stowarzyszenia  Strefa Aktywności Rozmaitej,  uczestników ,,Pogaducha dla ducha” oraz pracowników krzeszyckiej biblioteki.

Wraz z nadchodzącym końcem roku nadciąga również czas sprzyjający zadumie, refleksji,
a także podsumowań i świętowania sukcesów. To wyjątkowy okres, w którym wspólne rozmowy integrują, a wręcz zbliżają ludzi. Dlatego organizowanie przez Gminną Bibliotekę Publiczną oraz Stowarzyszenie ,,SAR” w Krzeszycach spotkań Wigilijnych to już niemal tradycja.
Nic dziwnego, ponieważ to doskonała okazja do składania podziękowań za wspólną pracę,
a także do budowania nieformalnych relacji między członkami Stowarzyszeń . Prowadząc luźne rozmowy przy wspólnym stole, można nieco bliżej poznać uczestników, szczególnie tych, z którymi na co dzień nie ma zbyt wielu okazji do nawiązania kontaktu.
Mamy nadzieję, że przyszłym roku nasze grono jeszcze się powiększy o kilku nowych współuczestników, których już dzisiaj serdecznie zapraszamy.


Dziękujemy za wspólne kolędowanie, spędzony czas w miłej atmosferze, życząc wszystkim zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2023.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz