wtorek, 3 marca 2015

Relacja z ferii w Muszkowie

Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.

To już jest koniec...

Relacja z ferii zimowych w GBP - filia w Muszkowie
Filia Biblioteki w Muszkowie jak co roku w ferie przygotowała różnorodne zajęcia i warsztaty. Dwa tygodnie zimowego odpoczynku od nauki upłynęły pod znakiem doskonałej zabawy. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zajęciach plastycznych  i literackich. I tak na przykład w pierwszy dzień ferii, poniedziałek z papierowych talerzyków powstały różne zwierzęta począwszy od tych żyjących na naszej łące jak i w Afryce. Wtorek był to dzień eksperymentów, i tak o to, sprawdzaliśmy jak nadmuchać balon bez powietrza, jak z zapałki może zrobić się gwiazda. Punktem kulminacyjnym był wulkan, który eksplodował na naszych oczach ach się działo .... Środa była dniem masy solnej, piękne aniołki powstawały w naszych dłoniach a, pomysłów nie brakowało ! Czwartek był dniem bałwanków i ich historii. Poniedziałek drugi tydzień ferii, zaczęliśmy od ubarwienia aniołków z masy, powstały różne złote, kolorowe . We wtorek dzieci korzystały z dostępnych gier planszowych, układały puzzle, ten dzień zakończyliśmy spacerem do lasu w poszukiwaniu wiosny ! Środa była zdecydowanym przybyciem wiosny do biblioteki powstały piękne wiosenne dekoracje . Czwartek był to dzień malowania farbami, gier karcianych oraz komputerowych . Piątek był dniem pizzy było pysznie.
W trakcie spotkań towarzyszyła nam książka a, przygodami były prze zabawne koty ,, Misja Lolka Skarpetczaka'' T. Trojanowskiego. Dzieci bawiły się
w najlepsze! Każdego dnia przychodziły na zajęcia z uśmiechem na twarzy, który był najlepszym podziękowaniem i uznaniem.
Ewelina Niemczyn


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz