poniedziałek, 19 stycznia 2015

O STUDIACH I PRACY 
W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W KRZESZYCACH
Co studiować? Gdzie szukać pracy? Które zawody są przyszłościowe? Na te, a także wiele innych pytań można znaleźć odpowiedź w Gminnej Bibliotece Publicznej w Krzeszycach 30 stycznia 2015 roku o godz.10 00
Biblioteka zaprasza na spotkanie z - młodym profesjonalistą, który opowie o swojej pracy i drodze do sukcesu.
Spotkanie jest przeznaczone dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych - a więc tych, którzy wkrótce będą decydować o swojej dalszej edukacji lub przyszłości zawodowej.

Porozmawiamy o potrzebach młodych ludzi w tym wieku. Młodzież potrzebuje inspiracji w wyborze zawodu, studiów. Wsparcia, dobrej rady kogoś, kto odniósł sukces zawodowy. A może młodzi nie mają pomysłu na siebie? Wybierają znane sobie zawody - np. takie, którymi zajmowali się rodzice? Starsi koledzy?
Spotkanie z młodym profesjonalistą jest potrzebne i warto wziąć w nim udział.

KRZYSZTOF POLASIK zam. we Wrocławiu jest jednym z 20 młodych profesjonalistów, którzy w całej Polsce odwiedzają biblioteki. To młodzi ludzie mający ciekawą, przyszłościową pracę związaną z nowoczesnymi technologiami. Wszystkich łączy charyzma, pasja i ważne doświadczenia zawodowe, mogące być inspiracją dla młodych ludzi.
Podczas spotkania KRZYSZTOF POLASIK opowie o swojej karierze zawodowej. Uczestnicy dowiedzą się, jak wygląda jego dzień pracy, wspólnie porozmawiają o nowych zawodach, zastanowią się, które z nich są najbardziej przyszłościowe. Całość będzie miała charakter warsztatowy – będą quizy, pytania, wspólne ćwiczenia.

Spotkanie jest elementem trzeciej edycji projektu „Link do przyszłości. Młodzi, Internet, Kariera”, w którym uczestniczy GMINNA BIBLIOTEKA PUBLICZNA w KRZESZYCACH. Jest to przedsięwzięcie Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizowane dzięki środkom firmy Microsoft i Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

Do tej pory - podczas dwóch poprzednich edycji projektu - w całej Polsce odbyło się blisko 750 takich spotkań, a udział wzięło w nich ponad 21 tysięcy osób.
Szczerze mówiąc wszystko mnie zainspirowało. Nabrałam chęci do dalszego działania na moim blogu i otworzenia firmy zajmującej się reklamą lub tworzeniem aplikacji - opinia jednej z uczestniczek.

Osoby zainteresowane mogą wysłać swoje zgłoszenie mailem gbpkrzeszyce@vp.pl lub zgłosić się telefonicznie 95 7575218 Liczba miejsc jest ograniczona.
Informacji na temat spotkania udziela: JOLANTA SOLIŃSKA




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz