poniedziałek, 25 kwietnia 2022

"Co było przed Tobą"- krzeszyckie DKK

 

      21.04.2022r.

 ,,Co było przed tobą”- Sarah Cornwell

 

 Popołudnie z  tajemniczą i wciągającą książką w Dyskusyjnym Klubie Książki
w Krzeszycach.
 Kolejne w tym roku spotkanie w bibliotece w Krzeszycach panie spędziły dzieląc się wrażeniami na temat przeczytanej w tym miesiącu powieści obyczajowej
 ,, Co było przed tobą” autorstwa Sary Cornwell.

Sarah Cornwell -jest pisarką i scenarzystką mieszkającą w Los Angeles.
Jej debiutancka powieść „What I Had Before I Had You” została opublikowana przez HarperCollins w styczniu 2014 roku. Jest laureatką nagrody Humanitas oraz nagrody 
Gulf Coast, za krótkie opowiadania.

 

,,Co było przed tobą” to opowieść o rozpaczliwym poszukiwaniu zaginionego dziewięciolatka doprowadzają jego matkę do odkrycia przerażających tajemnic, które rozbiją jej świat na drobne kawałki. Poruszająca powieść o rodzicach i dzieciach, poczuciu winy i wybaczaniu. Olivia miała zaledwie piętnaście lat, kiedy opuściła dom rodzinny w Ocean Vista. Dwadzieścia lat później rozpada się jej małżeństwo i kobieta wraca do miasta, w którym się wychowywała wraz z dziećmi. Niestety podczas wizyty dochodzi do tragicznego wydarzenia. Niespodziewanie znika dziewięcioletni syn Olivii, u którego została zdiagnozowana choroba dwubiegunowa. Paniczne poszukiwania dziecka przywołują bolesne wspomnienia Olivii z dzieciństwa, przez które opuściła rodzinne miasto. Kobieta będzie musiała zmierzyć się z demonami przeszłości, aby odnaleźć ukochanego syna.
Kolejna pozycja książkowa warta uwagi- Co było przed tobą, od Sarah Cornwell.


Co było przed tobą- spełnia wszystkie cechy swojego gatunku, przypadnie więc do gustu nawet tym najbardziej wymagającym czytelnikom. 

Nasze spotkanie, każdorazowo kończymy  podzieleniem się emocjami jakie towarzyszą czytelniczkom podczas czytania powieści oraz dyskusją i opiniami na jej temat.
Panie zawsze starają się być w swoich ocenach szczere i obiektywne, co pozwala wszystkim lepiej zrozumieć omawianą lekturę.

Dziękujemy za mile spędzony czas w bibliotece i do zobaczenia za miesiąc. 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz