czwartek, 31 lipca 2014Wakacyjna podróż z Biblioteką w Muszkowie
Lipcowe zajęcia w bibliotece upłynęły pod hasłem
,, Wakacyjne podróże w świat baśni dalekiego i bliskiego wchodu’’
w Filii Muszkowo.
Na zajęcia uczęszczały dzieci od  lat 4 do 15 . Każdego dnia nasza przygoda  była w inna. Pierwszego dnia byliśmy w Indiach  wykonywaliśmy słonie z masy solnej które ,  ożyły w naszej wyobraźni!
 Gościliśmy Panią Renatę Jasinowską  która ,  uczyła nas wykonania koszyczka z wikliny papierowej – było to nie lada wyzwanie ale ,,dla chcącego nic trudnego’’. We wtorek odwiedziliśmy Arabię nasze zajęcia skupiły się na wykonaniu latającego dywanu  który , zabierał nas w poznanie dalszego świata. W środę byliśmy w Chinach wykonaliśmy piękne wachlarze które ,  zdecydowanie od razu nas ochłodziły , oraz lampiony ale naszym punktem kulminacyjnym było wykonanie  chińskiego smoka ,
jego wykonanie sprawiło naj więcej zabawy.
W czwartek odwiedziliśmy Japonię która , znajdowała się u Pani Emilii Hładki zajęcia odbyły się  w plenerze malowaliśmy farbami a , więc nawet kwiaty wiśni znów zakwitły, mimo małego deszczu uśmiechu nie brakowało. A pyszny deser Pani Emilii umilił nasze podniebienie. Ostatnim dniem zajęć była środa wykonywaliśmy pocztówkę z wakacji , która podsumowała pierwszą część zajęć wakacyjnych.
Na następne zajęcia  zapraszam w sierpniu !

Dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do urozmaicenia zajęć.

Ewelina Niemczyn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz