poniedziałek, 20 grudnia 2021

Świątecznie w krzeszyckiej bibliotece.

 

16.12.2021r.


Dlaczego mężczyźni kochają zołzy?


Świąteczny nastrój już zagościł w bibliotece w Krzeszycach podczas spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. Pachnący świerk, aromat pierników, blask świec oraz wspólne kolędowanie wprowadziły  nas w  Świąteczny klimat Bożego Narodzenia, które zbliżają się wielkimi krokami.

Na ostatnie w tym roku spotkanie  DKK, czytelniczki wybrały propozycję  z humorem, co wprowadzi nas w pozytywny nastrój na nadchodzący rok, pod tytułem ,,Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”.

Cała książka napisana jest z duża dawką humoru, dlatego czyta się ją bardzo szybko.
Ten zabawny poradnik przeznaczony jest dla kobiet, które dopiero wchodzą w jakieś nowe relacje bądź mają w planach nowy związek. Dla osób, które są już w wieloletnim związku, niektóre specyficzne sytuacje opisane w ramach stu zasad, uzmysłowią jedynie jakie błędy popełniło się
na samym początku znajomości. I uwierzcie mi, nie jest to zbyt pocieszające. Największy uśmiech
na mojej twarzy spowodowały opracowane przez autorkę style zrzędzenia. Dlaczego?
Dlatego, że odnalazłam tam samą siebie.

Niech nikomu się nie wydaje, że "zołza" to negatywne określenie. Wręcz przeciwnie, to kobieta, która jest miła, zabawna i życzliwa, przy czym największą miłość żywi do siebie. Nie kłamie i nie gra, jest szczera (czasem do bólu), bo wie, czego chce, i potrafi to zakomunikować. Robi, co jej się podoba,
 a to sprawia, że mężczyźni ją uwielbiają.

Sherry Argov – to amerykańska pisarka. Autorka humorystycznego poradnika ,,Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”. Książka publikowana była w blisko trzydziestu amerykańskich magazynach, takich jak Cosmopolitan, Self, Glamour, First for Women. Była tłumaczona na wiele języków obcych i miała ponad milion sprzedanych egzemplarzy.
Sherry Argov jest także autorką innych poradników o związkach. Wystąpiła w wielu programach telewizyjnych, a jej teksty i porady publikowane były w niejednej gazecie. W ponad trzydziestu językach wydana została kultowa już pozycja “Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”.

Zapraszamy do lektury ,,Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”  - polecamy Dyskusyjny Klub Książki w Krzeszycach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz