poniedziałek, 25 maja 2020

KOMUNIKAT


Ważna informacja dla czytelników!
NOWE ZASADY KORZYSTANIA Z GMINNEJ     BIBLIOTEKI PUBLICZNEJ W KRZESZYCACH                          w trakcie epidemii COVID-19 zgodne z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i  Głównego Inspektora Sanitarnego
od 18.05.2020 do 31.05.2020
PRZED WEJŚCIEM DO BIBLIOTEKI CZYTELNIK MA OBOWIĄZEK ZASŁONIĘCIA NOSA I UST (MASECZKA, CHUSTKA) ORAZ ZAŁOŻENIE RĘKAWICZEK  lub DEZYNFEKCJI RĄK.
W BIBLIOTECE MOŻE PRZEBYWAĆ TYLKO 1 OSOBA – pozostali czytelnicy są zobowiązani poczekać w kolejce w holu zachowując odpowiednią odległość.
Zwracane przez czytelnika książki podlegają obowiązkowej kwarantannie! Bibliotekarz pakuje książki  do kartonu i odnosi do wyznaczonego miejsca.                                                             Po przebytej 7 dniowej kwarantannie zostaną one znów włączone do księgozbioru.
 NIE MA WOLNEGO DOSTĘPU DO ZBIORÓW!
 KSIĄŻKI PODAJE TYLKO I WŁĄCZNIE BIBLIOTEKARZ!!!!
 Zalecamy wcześniejsze przygotowanie listy tytułów, które chcecie wypożyczyć.                          Można to zrobić w następujące sposoby:
- spisać na kartce
- zamówić telefonicznie  tel. 957573218   bądź mailowo : gbpkrzeszyce@vp.pl
Stanowisko obsługi czytelnika zgodnie z wymogami epidemicznymi wyposażone jest                    w płyn do dezynfekcji dłoni oraz przesłonę ochronną zapewniającą odpowiedni odstęp pomiędzy czytelnikiem a bibliotekarzem.
Godziny otwarcia biblioteki dla czytelników:
-poniedziałek - wtorek  - 10.00 - 15.00
-czwartek- piątek -10.00-15.00                                                                      
 W godzinach od 12.00 – 12.30 jest przerwa w celu przeprowadzenia dezynfekcji.
 Wszelkie dodatkowe usługi: ksero, drukowanie, korzystanie z Internetu zostają zawieszone  do odwołania
 ZASADY TE MAJĄ ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWO ZARÓWNO CZYTELNIKOM JAK  I PRACOWNIKOM.CZAS PANDEMII NADAL TRWA I MUSIMY ZROBIĆ WSZYSTKO, ŻEBY ZACHOWAĆ ZDROWIE I BEZPIECZEŃSTWO.     
    FILIE BIBLIOTECZNE W MUSZKOWIE I KOŁCZYNIE – NIECZYNNE do odwołania
Zasady funkcjonowania  Gminnej Biblioteki Publicznej    w Krzeszycach  według  nowych zasad  zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Rozwoju i  Głównego Inspektora Sanitarnego

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz