poniedziałek, 23 września 2019

MAŁA KSIĄZKA- WIELKI CZŁOWIEK     Drodzy Rodzice! Drogie Dzieci!

Gminna Biblioteka Publiczna w Krzeszycach serdecznie zaprasza wszystkie dzieci w wieku przedszkolnym
(rocznik 2013-2016) do udziału w II edycji projektu "Mała Książka - Wielki Człowiek".
Kampania społeczna ma na celu zaproszenie dzieci do świata literatury i rozbudzenie w nich miłości do książek. Każde dziecko w wieku 3-6 lat, które odwiedzi naszą bibliotekę i będzie chciało przystąpić do naszej zabawy, otrzyma w prezencie Wyprawkę Czytelniczą – wyjątkową książkę oraz kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w bibliotece, zakończoną wypożyczeniem minimum jednej książki z księgozbioru dziecięcego, Mały Czytelnik otrzyma naklejkę, a po zebraniu dziesięciu zostanie uhonorowany dyplomem potwierdzającym jego czytelnicze zainteresowania. Uwaga niespodzianka! W Wyprawce znajdą także coś dla siebie rodzice.

Wspólne czytanie to doskonała okazja do budowania silnych relacji rodzinnych, szansa na zdobywanie wiedzy i rozwijanie pasji czytelniczych.
Projekt realizowany jest w ramach współpracy z Instytutem książki w Krakowie i finansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szanowni Rodzice. Nie zwlekajcie- przyjdźcie do biblioteki to doskonała okazja na wycieczkę i otrzymanie atrakcyjnego prezentu jakim jest pięknie wydana książka dla Was i dla dziecka. Kształtujmy nawyki czytelnicze naszych dzieci już od najmłodszych lat.
                              
.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz